всі категорії
EN

Новини

Як запобігти замерзанню водопроводу?

Час: 2022-05-16 Переглядів: 29

Антифриз для внутрішньої водопровідної труби в інженерії об’єктів є простішим, але для зовнішньої водопровідної труби метод захисту від замерзання буде більш клопітким, іній на зовнішній водопровідній трубі може бути водою, білизною, шовком, бавовняною солом’яною мотузкою, але також з бавовною і лляні тканини або антифриз, набір труб щільно загорнутий, Z добре обернути трубу кількома шарами. Таким чином водопровідні труби можна ефективно зміцнити, щоб зберегти тепло, щоб запобігти замерзанню водопровідних труб. Труби на обох кінцях лічильника води та відкриті труби на землі також повинні бути обгорнуті бавовняною тканиною, а водомірна коробка повинна бути сухою та щільно закритою. Після випадання снігу слід вчасно прибирати сніг на водомірній коробці, щоб уникнути танення снігу в водомірній коробці.

图片 1

Підказки проти замерзання водопровідної труби також можуть бути у випадку низької температури, перед сном, щоб закрити внутрішній невеликий водомірний кран, а потім відкрити воду, вилити воду, що залишилася у водопровідній трубі. Цей метод захисту від замерзання водопровідної труби порівняно з попередньою відкритою водою може ефективно економити воду, у водопровідній трубі проти замерзання деякі експерти з матеріалів відповідно до принципу теплового розширення та характеристик холодного стиснення матеріалу, дизайн може бути чутливим до сприйняття температурні матеріали. Механічний термоперемикач розроблено відповідно до морфологічних змін спеціальних матеріалів при різних температурах. Це означає автоматичне відкриття перемикача, коли температура наближається до точки замерзання, що може ефективно випускати холодну воду в трубопроводі та автоматично закривати клапан, коли температура є відповідною.  

У методі захисту від замерзання водопровідної труби найважливішим має бути забезпечення температури водопровідної труби та уникнення занадто низької температури водопровідної труби, що може ефективно запобігти замерзанню водопровідної труби. Якщо водопровідна труба була замерзла до льоду, водопровідна труба, водомір, загорнута в гарячий рушник, тоді використовуйте теплу воду, щоб розморозити водопровідну воду, але майте на увазі, що не можна використовувати занадто гарячу воду, теплу, Z в розморожування води є важливою точкою контролю, така здатність може ефективно водопровідну трубу не завдати шкоди одночасно, нехай водопровідну трубу можна використовувати нормально.  

У зимовому періоді водопровідної труби часто з’являється ситуація, коли водопровідна труба була замерзла, якщо водопровідну трубу розморозити теплою водою, наприклад, лічильник води все ще не бачить води, а потім також замерзне в лічильнику води, можна використовувати гарячий рушник у цей час на лічильнику води, а потім використовувати теплу воду для праці, Z температура води в свердловині не перевищує 30 градусів за Цельсієм, не використовуйте вогонь безпосередньо для випікання водопровідної труби. Важливо контролювати температуру води. Вище наведено конкретне введення невеликих серій для навичок захисту від замерзання водопровідних труб, я сподіваюся, що ви зможете навчитися з засобів захисту від замерзання водопровідних труб.