всі категорії
EN

Новини

Чи можна труби ПНД використовувати як труби для питної води?

Час: 2021-11-02 Переглядів: 30

Деякі люди кажуть, що труби HDPE чорні для використання в техніці, тому що вони не розуміють, що вони бояться загрози безпеці у водопостачанні та чи не викличуть вони рак; звичайно, це нормально. Люди завжди повинні бути уважнішими до свого здоров'я. Це для ПЕ водопостачання. Чи можна трубу використовувати як трубу для питної води, щоб детально відповісти на питання:

1

Чи можна ПЕ труби використовувати як труби для питної води?

В даний час багато приміщень обладнані водопровідними трубами ПЕ, які легко монтувати. Рекомендується для використання всередині приміщень. Коли зовнішня температура висока, пластик буде виділяти хімічні компоненти. Коли низька температура взимку сильна, вона замерзне та трісне. У оздобленні будинку, незалежно від того, відкритий він або темний, ПЕ труба є найкращим вибором. Серед багатьох труб довговічність ПЕ труб є унікальною.

ПЕ труба має сильну стійкість до корозії, високої температури та високого тиску, і може використовуватися в різних середовищах. Порівняно з цим, дефекти багатьох інших труб очевидні, наприклад, оцинкованих сталевих труб, які дуже легко іржавіють, і якщо вони не використовуються протягом тривалого часу, водопровідна вода стане жовтою, а потік води зменшиться . Крім того, міцність деяких матеріалів буде швидко падати при високих температурах, і небезпечні небезпеки виникнуть при використанні в умовах високої температури, і термостійка міцність поліетиленових труб також дуже висока, і не буде небезпечних небезпек.

Переваги ПЕ сировини для труб водопостачання

Хімічна китайська назва ПЕ - поліетилен. Через високу міцність, стійкість до високих температур, стійкість до корозії, нетоксичність, стійкість до зношування тощо, матеріал ПЕ має сильну стійкість до тиску, і його нелегко розірвати трубу через характеристики матеріалу. Це також є перевагою виготовлення внутрішніх труб для питної води.

Водопровідні труби PE можна використовувати для водопостачання, то чому б не використовувати цей тип труб як труби для питної води? Як труби для питної води, труби для водопостачання ПЕ повинні мати сертифікат кваліфікації питної води. Це має бути перевірено та схвалено національним випробувальним агентством. Оскільки багато недобросовісних виробників на ринку обирають перероблені матеріали, вибирайте надійного якісного виробника, щоб забезпечити безпеку питної води.

Наведені вище відповіді стосуються використання ПЕ труб як труб для питної води. Зовні ПЕ труби виглядають як чорний пластик. Це викликає у людей відчуття, що питна вода нездорова. Оскільки ПЕ водопровідні труби виробляються відповідно до національних стандартів, додаються чорні матки. Труба, яка виходить, чорна. Звичайно, є особливі вимоги. Промисловість поліетиленових труб можна зробити білою. Чи здається це психологічно прийнятним?