всі категорії
EN

Новини

Як вирішити проблему електромуфтової трубної арматури HDPE без напруги?

Час: 2022-07-28 Переглядів: 21

Як вирішити проблему електромуфтової трубної арматури HDPE без напруги? Відповідно до Haojia Management, фітинги для електромуфтових труб ПНД не подаються під напругою після підключення до зварювального апарату. Зварювальний апарат показує, що фітинги електромуфтової труби не підключені. Сталева сітчаста каркасна пластикова композитна труба з’єднується шляхом нагрівання та розплавлення електричного запобіжника у фітингу електричної зварювальної труби. Якщо електричний нагрівальний дріт від’єднати, фітинг електричної труби для зварювання не буде під напругою, що робить фітинг труби для електричного зварювання непридатним для використання. Причини цієї проблеми в основному поділяються на чотири аспекти: будівництво, зберігання, транспортування та виробництво.

1. Під час будівництва фітинги для електромуфтових труб HDPE не знаходяться під напругою. Молоток використовується, коли фітинг для електромуфтової труби вставляється в трубу, але неможливо безпосередньо постукати по фітингу для електромуфтової труби молотком, тому необхідно використовувати кріплення. Великі пошкодження, висока ймовірність того, що фітинги електромуфтових труб будуть списані і не під напругою.

2. Фітинги електромуфтових труб HDPE не знаходяться під напругою під час зберігання. Після того, як каркасна пластикова композитна труба зі сталевої сітки та фітинги для електромуфтової труби потраплять на місце, їх потрібно зберігати на складі та не піддавати впливу прямих сонячних променів і дощу. Особливо фітинги електромуфтових труб, оскільки їх металеві з’єднання оголені, якщо вони піддаються впливу дощу, це спричинить втрату напруги всередині фітингів електромузильних труб, тому їх потрібно зберігати розумно.

3. Фітинги електромуфтової труби HDPE не знаходяться під напругою під час транспортування. Якщо під час обробки працівник не береться з ним легко, а кидає та кидає, дуже ймовірно, що електричний нагрівальний дріт у електричній трубі для зварювання зламається, і це також призведе до того, що труба для електричного зварювання не буде під напругою.

4. Під час виробництва фітинги електромуфтових труб HDPE не знаходяться під напругою. Оскільки фітинги для електромуфтових труб виготовляються механічним способом, виробник проведе вибіркову перевірку та кваліфікаційне випробування після виробництва, але будуть дуже невеликі помилки. Можливі дефекти у виробництві окремих трубних з’єднань і відсутність електрики. Звичайно, така ймовірність дуже і дуже мала.