всі категорії
EN

Новини

Запобіжні заходи щодо правильного підключення поліетиленової труби

Час: 2022-05-10 Переглядів: 24

1. Трубопровідні фітинги PE слід встановлювати за допомогою спеціальних нагрівальних інструментів відповідно до різних форм інтерфейсу, а відкрите полум'я не дозволяється нагрівати фітинги.  

2. Кінець труби має бути чистим під час з’єднання труби, а гирло труби має бути тимчасово заблоковано в кінці кожної роботи, щоб запобігти потраплянню в трубу різних предметів.  

3. Після виконання кожного з’єднання необхідно перевірити якість зовнішнього вигляду, а ті, що не відповідають вимогам, розрізати та переробити.  

4. При підключенні в холодну погоду (нижче -5C) і сильний вітер слід вжити заходів захисту або відкоригувати технологію будівництва.  

5. Труби та фітинги повинні бути підключені на будівельному майданчику протягом певного часу, щоб забезпечити постійну температуру труб та фітингів.  

6. Перед підключенням фітингів для ПЕ труб перевірте труби та допоміжне обладнання фітингів для ПЕ труб відповідно до проектних вимог і перевірте зовнішній вигляд на будівельному майданчику перед використанням фітингів для ПЕ труб. Основні елементи перевірки включають ступінь тиску, якість зовнішньої поверхні, якість відповідності, постійність якості села тощо.  

图片 1