всі категорії
EN

Новини

Різниця між зварювальним фітингом з розплавом і стиковим з’єднанням

Час: 2021-12-10 Переглядів: 24

Трубопровідні фітинги типу ПЕ розтрубного типу в основному використовуються для водопровідних ПЕ труб малого калібру. Діаметр фітингів ПЕ для розтрубних труб трохи більший, ніж у ПЕ труб. Після розплавлення поліетиленових фітингів і поліетиленових труб поліетиленова труба вставляється в поліетиленову трубу. Завершіть підключення термоклеєм. Зазвичай використовувані штуцерні фітинги PE включають муфту PE, коліно PE, є два види ліктів 45 градусів і коліно 90 градусів, трійник PE, фланцеву головку PE розетки та кінцеву кришку PE розетки.

1

Трубопровідні фітинги ПЕ розеткового типу в основному використовуються для будівництва ПЕ труб водопровідної води. Як правило, поліетиленові труби малого діаметра виготовляються в основному на рулоні. Отже, за яких обставин використовуватимуться фітинги з ПЕ? ПЕ труби діаметром більше 110 мм повинні використовувати ПЕ стикові фітинги.

Різниця між ПЕ стиковими фітингами та ПЕ муфтовими фітингами полягає в тому, що не існує однакових з’єднувальних ПЕ фітингів для ПЕ стикових фітингів, оскільки труби ПЕ стикових фітингів є поліетиленовими трубами великого діаметру, а відповідна ПЕ труба має більшу товщину стінки. З'єднання цього виду поліетиленової труби використовує стикове з'єднання з гарячим розплавом. Таким чином, поліетиленові фітинги для стикових труб діаметром 110 мм або більше мають лише поліетиленове коліно, поліетиленовий стиковий трійник, стиковий фланець для поліетиленової труби та кришку для стикової труби з поліетилену тощо.

Зазвичай використовувані типи поліетиленових труб з поліетиленовими стиковими фітингами: труба 110PE, труба 160PE, труба 200PE, труба 315PE, труба 450PE, труба 500PE, 630PE труба та вищевказані поліетиленові труби водопостачання великого діаметру. Апарат для стикового зварювання гарячого розплаву PE використовується для зварювання, PE Температура зварювання труб становить близько 220 градусів або 230 градусів. Конструкція гарячого розплаву фітингів ПЕ для стикових труб є більш складною, ніж конструкція фітингів ПЕ для муфтових труб. Для зварювання ПЕ труб потрібні технічні працівники з професійним досвідом будівництва ПЕ труб.