всі категорії
EN

Новини

У чому різниця між ПНД і ПЕ

Час: 2022-01-11 Переглядів: 26

1. Різні характеристики:

● Характеристики поліетилену: поліетилен — білий воскоподібний напівпрозорий матеріал, м’який і гнучкий, легший за воду, нетоксичний і має чудові діелектричні властивості. Він легкозаймистий і продовжує горіти після виходу з вогню. Проникність низька, але проникність для органічних парів висока.
Прозорість поліетилену зменшується зі збільшенням кристалічності і збільшується зі збільшенням молекулярної маси при певному ступені кристалічності. Температура плавлення поліетилену високої міцності коливається в межах 132-135 °C, а поліетилен низької щільності має нижчу температуру плавлення (112 °C) і широкий діапазон.
● Характеристики HDPE: поліетилен високої щільності – це непрозорий білий воскоподібний матеріал з легкою питомою вагою 0.941-0.960. Вона і м’яка, і жорстка, але трохи жорсткіша, ніж Ліберально-демократична партія. Він також трохи стрункий, нетоксичний і несмачний.

2. Різні хімічні властивості:

● Хімічні властивості ПЕ: поліетилен має відмінну хімічну стабільність. Він може протистояти корозії хімічних речовин, таких як соляна кислота, плавикова кислота, фосфорна кислота, мурашина кислота, амін, гідроксид натрію, гідроксид калію тощо за кімнатної температури. Азотна кислота і сірчана кислота мають сильну руйнівну дію на поліетилен.
● Хімічні властивості HDPE: легкозаймистий, може продовжувати горіти після пожежі. Зверху полум’я жовте, а знизу синє. Коли горить, то плавиться. Краплі будуть, чорного диму не буде. При цьому він також виділяє запах горілого парафіну.

1

3. Додаток інший:

● Застосування поліетилену: підходить для етикеток продуктів із високою стійкістю до води, масла та хімікатів. Друк часто наносить цей матеріал на етикетки для косметики, шампунів, миючих засобів та інших щоденних хімікатів. Вимоги до вологостійкості та антиекструзії. Чудова гнучкість, особливо для пластикових пакетів. Його також можна використовувати в ситуаціях, коли ПВХ-матеріали етикеток не можна використовувати через екологічні вимоги.
● Поліетилен можна обробляти видуванням, екструзією, литтям під тиском та іншими методами. Він широко використовується у виробництві плівок, порожнистих виробів, волокон і побутових виробів.
● Застосування HDPE: використовується для екструдування пакувальних плівок, мотузок, тканих мішків, рибальських сіток, водопровідних труб; лиття під тиском низькосортних виробів і оболонок, ненесучих компонентів, гумових ящиків, оборотних ящиків, екструзійно-видувних контейнерів, порожнистих виробів, пляшок.