всі категорії
EN

Новини

Чим відрізняються різні види поліетилену високого тиску

Час: 2022-07-15 Переглядів: 36

LDPE - це абревіатура поліетилену високого тиску, а саме поліетилену низької щільності

Абревіатура поліетилену низького тиску - HDPE, тобто поліетилен високої щільності

Вони мають різну щільність. Як правило, ті, що мають щільність понад 0.94, — це HDPE, ті, що мають щільність менше 0.925, — це LDPE, а ті, що знаходяться між ними, — це MDPE (поліетилен середньої щільності).

LDPE (китайська назва: поліетилен високого тиску низької щільності): сенсорна ідентифікація: м’який на дотик: білий і прозорий, але середньої прозорості, ідентифікація горіння: жовтий на палаючому полум’ї та синій на дні; відсутність диму при горінні, запах парафіну, плавлення та капання, легко горить щіткою

HDPE (поліетилен високої щільності): HDPE — висококристалічна, неполярна термопластична смола. Зовнішній вигляд оригінального HDPE молочно-білий, і він певною мірою прозорий у тонкій частині. PE має відмінну стійкість до більшості побутових і промислових хімікатів. Певні типи хімічних речовин є хімічно агресивними, наприклад корозійні окислювачі (концентрована азотна кислота), ароматичні вуглеводні (ксилол) і галогеновані вуглеводні (чотирихлористий вуглець). Полімер негігроскопічний і має гарну стійкість до водяної пари для пакувальних застосувань. HDPE має хороші електричні властивості, особливо високу діелектричну міцність ізоляції, що робить його дуже придатним для проводів і кабелів. Сорти із середньою та високою молекулярною масою мають відмінну ударостійкість за температури навколишнього середовища й навіть до -40F


(1) Поліетилен низької щільності (LDPE)

Виробляється зазвичай методом високого тиску (147.17-196.2 МПа), тому його також називають поліетиленом високого тиску. Оскільки поліетиленовий молекулярний ланцюг, отриманий методом високого тиску, містить більше довгих і коротких розгалужень (середня кількість розгалужень на 1000 атомів вуглецевого ланцюга становить 21), кристалічність нижча (45%-65%), а щільність вища. Маленький (0.910-0.925), легкий, гнучкий, має гарну стійкість до низьких температур і ударостійкість. ПВД широко використовується у виробництві плівок, труб (м'яких), ізоляції та оболонок кабелів, штучної шкіри та ін.


(2) Поліетилен високої щільності (HDPE)

Виробляється в основному методом низького тиску, тому його ще називають поліетиленом низького тиску. Молекули HDPE мають кілька розгалужень, високу кристалічність (85%-90%), високу щільність (0.941-0.965), високу робочу температуру, хорошу твердість, механічну міцність і хімічну стійкість. Він підходить для порожнистого видувного формування, лиття під тиском та екструзії різних виробів (твердих), таких як різні контейнери, сітки, пакувальні стрічки, і може використовуватися як оболонка кабелю, труб, профілів, листів тощо.

1